PARTNERI
Naj-izvor literature
Nema zapisa.
nedjelja, lipanj 16, 2013
U subotu 15.06.2013.godine održana je izborna skupština Pogled-a. Već  unaprijed je  dogovoreno restrukturiranje vodstva udruge  na način da se odabere upravni(ujedno i nadzorni)odbor od 5 članova, od kojih će svatko izabran brinuti, specijalizirati se i predlagati aktivnosti i djelovanja udruge  u skladu s potrebama nominalnih članova(djece i osoba s autizmom) sukladno njihovim godinama. Npr. jedan član UO za djecu od 1 do 5 godina starosti,drugi od 5 do 9 godina, itd.,  te odabir izvršnog tima koji je paralelno tijelo upravljanja i vođenja udruge.

Novoizabrani članovi upravnog(nadzornog) odbora su : Edgar Glavaš,Svjetlana Vugrinec,Dinko Herc,Mladen Sekulić i Anica Patafta.

Novoizabrani predsjednik udruge je Edgar Glavaš.

Izvršni odbor (tim) Pogleda izabran je u sastavu: Janja Horvat, Patricia Kuhta, Mirna Vresk- Jambrović,Željko Farkaš,Marta Glavaš  i Dalibor Kuhta.

Za vođu izvršnog tima (izvršni pred.) izabran je Dalibor Kuhta.Predsjednik udruge Pogled i vođa izvršnog tima, zastupnici su udruge Pogled.

Čestitamo svim izabranima, nadamo se njihovom uspješnom radu ali i nadalje velikom doprinusu svih članova Pogleda.

Zahvaljujemo se svima prisutnim članovima,prijateljima,volonterima,struci,donatorima i ostalim prijateljima što su došli na izbornu skupštinu (otvorenog tipa). Nakon službenog izbora, svi smo se zajedno družili,zabavili i uživali u roštilju kojeg su odlično pripremili naš novoizabrani predsjednik Edgar Glavaš uz pomoć Tomislava Horvat  i Mirana Marciuš.

Prisutan je bio velik broj djece ( naših nominalnih članova)  a to uvijek najpozitivnije utjeće na raspoloženje svih nas. Bili su fenomenalni, jesu fenomenalni.

udrugapogled @ 11:14 |Komentiraj | Komentari: 0
  • udrugapogled@gmail.com